Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Z zachowaniem powagi (/Forum-Z-zachowaniem-powagi)
+--- Dział: Pracujący (/Forum-Pracuj%C4%85cy)
+--- Wątek: Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? (/Thread-Komu-mog%C4%99-zleci%C4%87-pozycjonowanie-w-Bydgoszczy)

Strony: 1 2

Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - miętowaLady1993 - 11-12-2017 02:59 AM

Słyszałam sporo o pozycjonowaniu stron internetowych i rezultatach jakie ono przynosi i zastanawiam się, czy nie powinnam też z tego skorzystać. Biznes jakoś się kręci, ale zawsze mogło by być lepiej. Czy w Bydgoszczy jest ktoś, kto się tym zajmuje? Może ktoś coś na ten temat wie?

Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - ognistyLisek - 11-12-2017 05:12 AM

Coś mi się obiło o uszy, ale to chyba ktoś z Warszawy takie rzeczy robi.

Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - SzybkiBil - 11-12-2017 07:59 AM

Niekoniecznie. Działalność tego typu prowadzą w prawie wszystkich większych miastach, a jeśli interesuje cię przyzwoite pozycjonowanie Bydgoszcz jest siedzibą filii poznańskiej firmy pozycjonującej. Znajdziesz ich pod linkiem: https://www.grupa-tense.pl/. Utworzyli tę filię, żeby mieć kontakt z klientami z różnych części Polski. Personel to specjaliści w dziedzinie marketingu internetowego, których celem jest wspieranie rozwoju e-biznesów. Dzięki temu, że są w Bydgoszczy umowy są realizowane w krótszym czasie, a i kontakt osobisty nie jest bez znaczenia, prawda?

Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - miętowaLady1993 - 11-12-2017 09:49 AM

Z pewnością, sama wolę załatwiać takie sprawy rozmawiając twarzą w twarz. Kontakt internetowy jest taki bezimienny. Zresztą chciałabym, żeby mi ktoś podpowiedział to i owo. Czasem można wpaść na dobry pomysł podczas rozmowy.

Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - SzybkiBil - 11-12-2017 10:43 AM

No widzisz, jeśli wolisz kontakt osobisty, to teraz możesz się do nich wybrać. Mają swoją siedzibę przy ulicy Bernardyńskiej 13/101.

Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - masterek - 11-12-2017 01:27 PM

Nie myślicie, że to tylko wyciąganie pieniędzy?

Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - SzybkiBil - 11-12-2017 02:22 PM

Absolutnie nie, gdyby tak było, to płaciłbyś zaraz, a tu się płaci dopiero, kiedy widać rezultaty pozycjonowania.

Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - masterek - 11-12-2017 04:25 PM

No to nie wiedziałem, myślałem, że coś tam zrobią, pokażą i ty płacisz.

Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - SzybkiBil - 11-12-2017 05:17 PM

No to się myliłeś w osądach Smile. Trzeba najpierw poczytać, a potem dopiero pisać.

Komu mogę zlecić pozycjonowanie w Bydgoszczy? - ByćJakRóża - 11-12-2017 06:38 PM

Na czym polega to pozycjonowanie?