Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Adidas Flux - czy ten model nadaje się pracy? - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Z zachowaniem powagi (/Forum-Z-zachowaniem-powagi)
+--- Dział: Kobietą być (/Forum-Kobiet%C4%85-by%C4%87)
+--- Wątek: Adidas Flux - czy ten model nadaje się pracy? (/Thread-Adidas-Flux-czy-ten-model-nadaje-si%C4%99-pracy)Adidas Flux - czy ten model nadaje się pracy? - ByćJakRóża - 06-19-2019 07:51 AM

Chciałam się doradzić wszystkich tych, którzy lubią spacerować i do tego używają wtedy butów marki Adidas. Co sądzicie o tym, żeby kupić sobie buty na piesze podróże do pracy i żeby były to buty marki Adidas. Może polecicie jakiś konkretny model?


Adidas Flux - czy ten model nadaje się pracy? - AgataJ - 06-19-2019 09:19 AM

Żaden problem. Od razu mogę Ci polecić model Flux firmy Adidas. To bardzo ciekawy model, który występuję w kilku kolorach. Jako, że większość to ciemne barwy, to i do pracy można w takich butów chodzić. Mimo, że model ma wiele zastosowań sportowych, to najczęściej można go spotkać w mieście. O Adidasach Flux zawsze zaczyna się robić głośniej wiosną i latem, kiedy pogoda sprzyja ich noszeniu.


Adidas Flux - czy ten model nadaje się pracy? - ByćJakRóża - 06-19-2019 11:52 AM

Świetny model, naprawdę super.


Adidas Flux - czy ten model nadaje się pracy? - SzybkiBil - 06-19-2019 01:12 PM

Ja za to mogę napisać wszystkim facetom, że jeżeli chcą sobie pograć profesjonalnie w piłę, to powinni zaopatrzyć się w zawodowe buty. Można je znaleźć tutaj https://ctxsport.com/produkt/buty-mercurial-vortex-iii-ic/.Ten model daje dużą swobodę w operowaniu piłą. Coraz większa grupa piłarzy używa sprzętu tego właśnie producenta. Cena za Nike Mercurial jest dość niska w porównaniu ile godzin trwało przygotowanie tego modelu w laboratoriach producenta.


Adidas Flux - czy ten model nadaje się pracy? - masterek - 06-19-2019 04:05 PM

Trochę znam ten temat i wiem, że prace projektowe przy butach trwają naprawdę tygodniami, a wyniki są utrzymywane w tajemnicy przez wiele miesięcy i przed samą premierą, która może być bardzo uroczysta.