Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem? - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Ogólnie o technice (/Forum-Og%C3%B3lnie-o-technice)
+--- Dział: Zafascynowani komputerami i internetem (/Forum-Zafascynowani-komputerami-i-internetem)
+--- Wątek: Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem? (/Thread-Czy-mo%C5%BCna-oceni%C4%87-jakie-ponios%C4%99-koszta-w-zwi%C4%85zku-z-pozycjonowaniem)Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem? - EdwardLeszczyński - 10-28-2019 04:32 AM

Cześć! Moje pytanie, jak w temacie. Da się w ogóle chociaż orientacyjnie oszacować, z jakimi wydatkami będzie wiązało się dojście ze sklepem internetowym do TOP3 w Google. Zależy mi w zasadzie tylko na kilku frazach. Ktoś może zna się na tym?


Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem? - kryzysowa242 - 10-28-2019 07:29 AM

Da się, ale nikt nie jest wróżbitą. Strona musi być dogłębnie przeanalizowana, aby można było cokolwiek powiedzieć na ten temat.


Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem? - masterek - 10-28-2019 08:44 AM

Ogólnie każdy sobie zadaje takie właśnie pytanie, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem i liczy, na konkretną, natychmiastową odpowiedź…wiem to ze swojego doświadczenie i generalnie nigdy nie da się w pełni dokładnie powiedzieć, ile. Możesz sobie zajrzeć na przykład tutaj http://wycenpozycjonowanie.pl/ i poprosić o przygotowanie wstępnej wyceny. Na pewno dużo Ci to powie nie tylko o kosztach, ale także o tym, z czym to wszystko będzie się wiązało.


Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem? - Warszawiak - 10-28-2019 11:06 AM

Z tego co wiem, to trochę mniej kosztuje pozycjonowanie lokalne, na te takie regionalne frazy z nazwami miast, ale pewnie dla sklepu internetowego to słabe rozwiązanie.


Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem? - EdwardLeszczyński - 10-28-2019 01:18 PM

Nie to ja prowadzę tylko sprzedaż online, nie mam sklepu stacjonarnego, więc pozycjonowanie lokalne nie ma sensu. Nawet nie oferuję możliwości odbioru osobistego, bo nie mam towaru bezpośrednio u siebie na stanie. Generalnie wszystko rozumiem, ale powiedzcie mi, czy ten wydatek jest opłacalny?


Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem? - masterek - 10-28-2019 03:43 PM

Jeśli postawisz na wsparcie profesjonalistów, to jak najbardziej tak. Pozycjonując stronę www zyskujesz nie tylko wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. To także budowanie pozytywnego wizerunku oraz świadomości o marce. Często wspiera się kampaniami Google, reklamami na FB. Są różne działania, które mają na celu ogólne wypromowanie nie tylko strony, ale także marki.


Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem? - kryzysowa242 - 10-28-2019 05:17 PM

To jest inwestycja Kolego, tak powinieneś traktować ten wydatek. Inwestuje w marketing online, który zwróci się w postaci większej sprzedaży.


Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem? - EdwardLeszczyński - 10-28-2019 08:09 PM

OK spoko, teraz już wszystko wiem. Dzięki śliczne za pomoc!